Satiinist lagi

Главная / Uudised / Satiinist lagi

Pinglaed, mis on tänapäeval nii populaarsed, jagunevad tavaliselt tekstuuri järgi läikivaks ja matiks. Läikiv lõuend on läikiv, peegeldavate omadustega. Matt lõuend on kare, katsudes reljeefne, ei läigi, näeb väga välja nagu tavaline valgeks lubjatud lagi.

Ja satiinkangas on ainulaadne. Sellel on läikiva ja mati lõuendi omadused. Välimuselt meenutab see pigem üllast satiinkangast, mille järgi see ka oma nime sai.
Satiinlagi sädeleb nagu ehtne satiinkangas, loob ainulaadse valguse ja varju mängu, kuid ei läigi nagu läige.

Pealegi näeb valge satiinlagi päevavalguses välja (nagu matt) nagu valgeks lubjatud lagi. Kui aga valite oma koju teist heledat tooni satiini (hele pistaatsia, lavendli või sinine), siis pakute endale ja oma perele ainulaadset õilsat mugavust ja igapäevast esteetilist naudingut pelgalt lae üle mõtisklemisest.

Satiinist pinglaed on nüüd oma toodete turul vaieldamatud müügiliidrid. Ja see on igati ära teenitud, sest satiinist pinglagi on sisekujundaja jaoks ainulaadne töövahend, seda saab kasutada nii mitmetasandilise lae ehitamisel kui ka lahutamatu elemendina kipsplaadi konstruktsioonis.
Satiinkangast pinglae ​​paigaldamise hind ei erine tavapärase pinglae ​​hinnast. Näete näidetel, kuidas pinglagi välja näeb, arvutada maksumus, esitada tellimus, saate jätta tagasihelistamistaotluse.

Satiinlagi ei näe välja nii pompoosne kui läikiv. Selle salapärane sära viitab välise pretensioonikuse puudumisel aga majaomaniku õrnale maitsele. Valides oma koju satiinist pinglaed, ei kahetse te seda kunagi!

Сайт создан web-nero.ru

Sait on loodud web-nero.ru