PVC pinglagede ja ripplagede ilmumise ajalugu.

Главная / Uudised / PVC pinglagede ja ripplagede ilmumise ajalugu.

Pinglaed PVC-lagedel ja ripplagedel on palju sarnasusi ja erinevusi. Ripplaed ja venitatavad PVC-laed on osutunud võrdselt populaarseks. Esimesed pinglaed ilmusid iidsetel aegadel. Kes need välja mõtles, pole teada. Võib oletada näiteks, et keegi Egiptuse või Kreeka eliidist viskas tugevas emotsioonipuhangus lakke näiteks amfora veiniga. Noh, nad ei tahtnud laike üle värvida. Või vastupidi, üks aadlik otsustas end disainerina tõestada ja käskis kogu ruumi riidega üle katta. Kaasa arvatud põrand ja lagi. Olgu kuidas on, aga täna teame, et esimesed pinglaed eksisteerisid juba palju sajandeid tagasi. Sarnaselt muude asjadega unustati mõnel ajalooperioodil pinglaged teenimatult unustusse, teistel, vastupidi, olid need moe tipus. Tõeliselt populaarseks said need aga eelmise sajandi 60ndatel: algul Rootsis, seejärel Lääne-Euroopas, kust mindi ümbermaailmareisile. Pinglaed olid eriti armastatud prantslaste poolt, kes täiustasid PVC-kile valmistamise tehnoloogiat, mis on vajalik venitava pvc lae jaoks.
PVC venitatavatel lagedel ja ripplagedel on palju ühist.

Tihti võib kuulda, et PVC pinglaged võrdsustatakse ripplagedega. Teoreetiliselt on see tõsi: nii pinglaed kui ka ripplaed peidavad ehitusvigu ja on paigaldatud spetsiaalsete kinnitusdetailide abil. Kuid kõigis muudes aspektides on nad erinevad. Pvc venivad laed on spetsiaalne lõuend, mis ulatub ümber ruumi perimeetri, klammerdudes baguette’i külge. Peale venitatava pvc lae paigaldamist ei jää prahti ega tolmu, mööblit pole vaja eemaldada. Ripplaed paigaldatakse otse lakke, spetsiaalsele karkassile, lisaks “söövad” kinnitatuna rohkem ruumi kui pinglaged: umbes 10 cm versus 3-4 cm Teine oluline tegur: materjal, millest on pinge ja riputus tehakse laed. Rippuvate puhul on see kerge kips, kipsplaat. Mis puutub PVC venitatavatesse lagedesse, siis need on valmistatud spetsiaalsest veekindlast kilest – see tähendab, et üleujutust ei saa karta ülevalt. Selle materjali eeliseks on ka asjaolu, et sellest saab teha nii tasaseid, standardseid pinglaed kui ka ebatavalise kujuga lagesid: kui soovite kodus kuplit – palun, kui soovite mitmetasandilist lage – ei probleem.

Lihtsalt tooge valitud ettevõttesse lae eskiis või kujundus, mida soovite paigaldada. Tooge projekti kogu oma kujutlusvõime ja pinglage spetsialistid ütlevad teile juba, mis on võimalik ja mida pole reaalne.

Сайт создан web-nero.ru

Sait on loodud web-nero.ru