Pinglaed. Mis on “pinglagi”

Главная / Uudised / Pinglaed. Mis on “pinglagi”

Kaasaegsete pinglagede idee sündis kuuekümnendatel. Kuid seda tüüpi laekaunistused saavutasid kaheksakümnendate aastate lõpuks Euroopas suurima arengu ja on endiselt väljateenitud populaarsusega.

Pinglaed on spetsiaalse raami (baguette) peale venitatud õhuke kile või kangas, mis kinnitatakse kas aluslaele või mööda seinte perimeetrit. Saadud laetasand on täiesti tasane ja ühtlane, näeb välja nagu kindel lagi.

Pinglagedel on mitmeid eeliseid, mille tõttu neid nii laialdaselt kasutatakse:
tohutu värvivalik (rohkem kui 100 värvi ja tooni) ning võimalus kombineerida lõuendi värve ja tekstuure;
võimaldab peita kõik aluslae konarused, plekid ja muud vead;
ära lase tolmu ja vett läbi, nad ei karda ülemise korruse lekkeid;
need on niiskuskindlad, ei korrodeeru, ei reageeri keemiliselt aktiivsete ainetega, neile ei setti kondensaat (mis on eriti oluline basseinides, vannitubades, laborites jne kasutamiseks);
spetsiaalse bakteritsiidse kile olemasolu võimaldab neid piiranguteta kasutada meditsiini- ja lasteasutustes;
võimaldab teil kinnitada vaheruumi soojusisolatsiooni või akustilisi materjale;
lakke saab ehitada mitte ainult erinevaid lampe, lühtreid, vaid ka ventilatsiooni-, signalisatsiooni- ja tuleohutussüsteeme;
praktiliselt pole vaja täiendavat hooldust, neid on õhukese mikroni teflonikihi tõttu lihtne puhastada;
lagi on kergesti demonteeritav, kui on vaja lisatööd – uuesti paigaldamine ei mõjuta lõuendi kvaliteeti.

Pinglaed saab paigaldada mis tahes konfiguratsiooniga ruumidesse, mistahes kaldele või isegi erinevatele tasapindadele ning saab teha teravaid ja sujuvaid üleminekuid ühelt tasapinnalt teisele, luua kaarte, võlve, telke jne. Viimasel ajal on muutunud moes mitmetasandiliste lagede valmistamine, kasutades lõuendi erinevaid värve ja tekstuure.

Minimaalne pinglagede kinnitamise kaugus aluslaest on 2,5-3 cm, kuid kui on vaja paigaldada sisseehitatud valgustid, langeb lagi lambi kõrgusele (sügavusele) 8-10 cm. .

Pinglagede puhul saate kasutada mis tahes lampe, kuid piiratud võimsusega: hõõglambid – kuni 60 W, halogeenlambid – 35 W. Kui on vaja paigaldada võimsamaid lampe, tuleks teha täiendav soojusisolatsioon. Valgustid kinnitatakse põhilae külge ning nende jaoks on pinglage sisse lõigatud augud, mis liimitakse ümber perimeetri spetsiaalse soojusisolatsioonirõngaga.

Lisaks laelampidele saab lakke paigaldada ka ventilatsioonirestid, rippuvad kliimaseadmete split-siseplokid ja suitsuandurid. Kõik konjugatsioonisõlmed on välja töötatud ja testitud.

Vältimaks kondensaadi kogunemist lae ja pinglae ​​vahele, tehakse kinnitusprofiilidesse ventilatsioonikanalid. Ja kui ruumi pindala on üle 35 m2, on vaja tagada laeruumi vaheline side ventilatsioonikanaliga või paigaldada lõuendisse ventilatsioonirestid.

Pinglae ​​kujundus, nagu eelpool mainitud, võib olla väga erinev ning selleks, et pinglagi veelgi ebastandardsemaks ja originaalsemaks muuta, saab kasutada lahendusi, mis võimaldavad saada ‘tähiste taeva’ või efekti. kasutada nn kunstilisi lagesid.

Сайт создан web-nero.ru

Sait on loodud web-nero.ru