Pinglae ​​paigaldus

Главная / Uudised / Pinglae ​​paigaldus

Pinglagede paigaldamine algab kinnituse paigaldamisega, s.o. baguette ja profiili kinnitamine, mis on vajalik selleks, et pinglagi ülaosas tihedalt kinni hoiaks. Olenevalt tingimustest kinnitatakse puuriga ruumi perimeetri ümber spetsiaalne profiil. Profiil jaguneb laeks, seinaks ja vaheseinaks.

Väga oluline on pöörata tähelepanu asjaolule, et aluslagi pole täiesti tasane. Seetõttu on profiil joondatud madalaimas punktis. Nagu juba mainitud, on parem pinglagede paigaldamine usaldada spetsiaalse seadmega spetsialistidele. Metallidetektorite abil leiavad töötajad, kust juhtmestik seintes läbib, et seda töö käigus mitte kahjustada.

Ruumides paigaldatakse reeglina lameda kujuga pinglaed. Sel juhul toimub profiili paigaldamine ruumi alale samal tasemel.

Pinglagede paigaldamine ei ole täielik ilma valgustuse paigaldamiseta, seega on see etapp järgmine. Pinglagede disain võimaldab paigaldada originaalvalgustid vastavalt teie soovile või vastavalt spetsialistide poolt koostatud projektile. Ainus nõue valgustusseadmetele on nende võimsus (kuni 50 W). See võimaldab paigaldada sisseehitatud lambid, neoonvalgustid ja dekoratiivsed lühtrid. Valgustusseadmed paigaldatakse spetsiaalsetele riiulitele ja lae lõuendisse tehakse auk.

Järgmine samm on lõuendi paigaldamine. Ruumi nurkadesse on kinnitatud eritellimusel valmistatud pinglagi. Lõuendit kuumutatakse spetsiaalsete kuumapüstolitega. Kui lõuend on kuumutatud, on kuumustundlikud materjalid soovitatav eemaldada. Pärast elastse kile venitamist kinnitavad spetsialistid selle eelnevalt ettevalmistatud profiilile. Pärast jahutamist võtab lõuend vajaliku ühtlase kuju ja tekkinud vahed peidetakse spetsiaalsete dekoratiivlintidega.

Meie kasutatav PVC-kile on sertifitseeritud ning vastab kõikidele tule- ja sanitaarohutuse nõuetele. Meie pinglaed taluvad kuni sada liitrit vett ruutmeetri kohta. Soovi korral saab lagesid kergesti lahti võtta ja taastada, kaotamata nende välimust ja esialgseid omadusi. Pinglagede üks eeliseid on see, et üleujutuse korral kaitseb see teid ruumis oleva vara kahjustamise eest. Kvaliteetseid pinglagesid Vladivostokis saab tellida korporatsioonist Comfort.
Pinglae ​​teine ​​eelis on lagedevaheline ruum. Seda saab kasutada ventilatsiooni, tuleohutuse ja isegi salasignalisatsioonide paigaldamiseks.

See lõpetab venitatava lae paigaldamise. Tänu meie spetsialistide kogemustele on teie ruumide renoveerimise seekordne etapp teile meeldiv. Säästetud aeg ja raha ei saa kellelegi meeldida. Lisaks säästab selline remont teie närvirakke, mis, nagu me teame, ei taastu :).

Сайт создан web-nero.ru

Sait on loodud web-nero.ru