Kahetasandilised pinglaed. kuidas valida?

Главная / Uudised / Kahetasandilised pinglaed. kuidas valida?

Pinglaed avardavad oluliselt disainivõimalusi sisekujunduses. Tänapäeval on neid tohutult palju. See valik on lihtne ja samal ajal keeruline. Vari on lihtne ära eksida. Tegelikult pole kõik nii raske, kui esmapilgul tundub. Isegi kahetasandiliste vahelagede valimisel pole kõige sobivama valiku üle raske otsustada. Peaasi on teada mõningaid nüansse.

Kõigepealt peaksite mõistma, kas selline laekonstruktsioon näeb siseruumides välja. See sobib suurepäraselt avaratesse kõrgete seintega ruumidesse. Teiste ruumide puhul on vaja pöörata erilist tähelepanu kujundusele, et see näeks hea välja, ei keskenduks ruumi väiksusele.

Valimisel võetakse arvesse kahte peamist parameetrit:

funktsionaalsus;
soovitud esteetiline efekt
Funktsionaalsus
See seisneb võimaluses varjata erinevaid laepinna defekte, tsoneerida ruumi ja planeerida efektiivselt valgustust. See on võimalik tänu värvi, tekstuuri, kahetasandilise struktuuri õigele valikule. Paljud defektid, näiteks konarused, jäävad silme eest varjatuks. Nähta ei jää igasugune side: elektrijuhtmestik, ventilatsioon jne. Valgustuse ja värvide “mängu” abil saate ruumi visuaalselt tsoonideks jagada, visuaalselt suurendada, laiendada. See kehtib eriti elutubade ja stuudiokorterite kohta.

Esteetiline efekt
Siin pole piire: kui soovite tähistaevast – palun, kui soovite oma pea kohal merd näha – pole probleemi, lõuendi pinnale saab kanda ka oma lähedaste fotosid. Iga pilt võib lakke kaunistada, peamine on see, et see oleks sobiv, harmooniliselt ühendatud interjööri üldise kontseptsiooniga. Sõltuvalt soovitud efektist valitakse matt või läikiv pind. Mõlema kombinatsiooniga on huvitav mängida.

Сайт создан web-nero.ru

Sait on loodud web-nero.ru