Lähme lae alla. Valgendada? Värvida? Venitada?

Главная / Uudised / Lähme lae alla. Valgendada? Värvida? Venitada?

Lagede remont, nagu iga remont, on seotud pika ja töömahuka protsessiga. Kogu mööbel ja asjad on nihutatud, põrand kaetud ajalehtedega. Töötajad kannavad mitu päeva või isegi nädalat kriidijälgi oma kingataldadel kogu korteris. See pilt on tuttav igale venelasele, kes alustas traditsioonilist valgendamist. Vahepeal lahendati see probleem Euroopas aastakümneid tagasi, kui meisterdati nüüdseks laialt levinud pinglaged. Venemaal ilmusid need suhteliselt hiljuti. Täna tutvustame teile seda mugavat ja usaldusväärset viisi kvaliteetse lae paigaldamiseks.

Mis on pinglagi? See toode on valmistatud vastupidavast vinüülist valmistatud elastsest kilematerjalist. Kasutatava materjali paksus on 0,15-0,25 mm, kaal – 200 g/sq. m Selle eeliseks tavalise ees on võimalus saada keerulisi ruumilisi konfiguratsioone nurga all või erinevatel tasapindadel. Need on oma disaini, värvi ja tekstuuri poolest mitmekesised ning annavad seetõttu disaineri kujutlusvõimele palju ruumi. Tarbija saab just sellise lae, mis vastab täielikult eluaseme ja iga ruumi üldisele koostisele ja ideele eraldi.

Pinglagesid toodetakse suures sortimendis ja kile tüübi järgi on neil 10 tekstuuri: matt, satiin, antimikroobse töötlusega satiin, lakk, perforeeritud lakk, muaare, pärlmutter, metallik, marmor, nahkjas, puitunud, seemisnahk . Igal tekstuuril on teatud arv toone, kokku – rohkem kui sada. Üht või teist tüüpi kilet valides võtavad nad arvesse nii ruumi kui ka sisustusesemete üldvärvi- ja disainiomadusi ning seda, millist valgusefekti soovitakse saavutada.

Nende kasutusala on praktiliselt piiramatu – korterid ja suvilad, pangad, kauplused ja kontorid, hotellid ja restoranid, basseinid ja spordirajatised, meditsiinikoolid, muuseumid ja kontserdisaalid. Sama edukalt kasutatakse neid nii uusehituses, remondis, rekonstrueerimises kui ka dekoratiivviimistluses.

Tavaliselt paigaldatakse lagi remondi viimases etapis: töö kestab mitu tundi, olenevalt ruumi pindalast ja keerukusest. Töid teostab kahe-kolmeliikmeline meeskond, jätmata maha prahti ja enamasti isegi mööblit liigutamata. Tehnoloogia on üsna lihtne. Esiteks tehakse ruumi täpsed mõõtmised ja lae konfiguratsioon võib olla mis tahes keerukusega. Joonis saadetakse tehasesse, kus valmistatakse sellest laeplekk. Piki ruumi perimeetrit soovitud tasemele paigaldatakse kinnitus- ja dekoratiivprofiil – baguette. Määratakse kindlaks valgustusseadmete tulevane asukoht ja vastavalt sellele tehakse lõuendile augud. Aluslaele, kohtadesse, kuhu tuleks paigaldada kohtvalgustuselemendid, on paigaldatud nagid, millesse paigaldatakse lambid, mis seejärel viiakse pinglae ​​tasemele. Seejärel kuumutatakse lõuend kuumapüstoliga temperatuurini 80-C. Kütmine on lühiajaline ja lokaalne, juba inimese tasemel temperatuuri tõusu tunda ei ole. Seetõttu ei saa karta, et temperatuuri tõus mõjutab mööblit, aknaid või uksi või toataimi. Kui lõuend jahtub, tekib pingeefekt ja tulemuseks on täiesti ühtlane sile pind. Valmis lagi kinnitatakse piki perimeetrit paigaldusbaguette, mis kinnitatakse spetsiaalse tööriistaga nurkades ja mööda seinte perimeetrit.

Lagi on valmis. Ideaalselt sile lõuend peitis silmade eest kõik defektid ja kattumise kareduse. See on võimalik, kuna pinglagi asub umbes 3-4 cm kapitaalsest allpool.On olemas baguette tüüp (lae minibaguette), mille kõrgus on vaid 1,5 cm (seda kasutatakse sageli servade krohvliistu säilitamiseks peamisest laest). Paigaldamine võtab aga veidi aega. Näiteks 70 ruutmeetri suuruses korteris. m paigaldatakse kõigest seitsme tunniga. See meetod on kindlasti kõige edukam ja kiirem. Vahelae paigaldamine võtab aega 3 korda ning traditsiooniline krohvimine ja valgendamine 10 korda rohkem aega kui pinglae ​​paigaldamine.

Hoolimata asjaolust, et kile on üsna õhuke ja kerge, on see väga vastupidav, talub kuni 100 liitrit ruutmeetri kohta ja vajub ainult vee raskuse all. On lihtne aimata, milline suurepärane vara see on neile, kelle naabrid unustavad kraanid kinni keerata. Üleujutuse korral ülemiselt korruselt tuleb kiiresti kutsuda paigaldajate meeskond, kes pärast lõuendi ühe nurga lahtivõtmist tühjendavad ettevaatlikult vee, kuivatavad soojapüstoliga oma peamise lae ja panevad veniva vinüülkile sisse. koht. Samal ajal taastab see täielikult oma varasemad mõõtmed. Kile veekindlus ja kondensatsiooni puudumine muudavad selle ideaalseks vannituppa, kööki ja basseinidesse.

Tugevus ja paigaldamise lihtsus ei ole pinglae ​​ainus eelis. See neelab müra, ei kogune staatilist elektrit, on keskkonna seisukohalt täiesti ohutu, ei allu põlemisele, mida kinnitab riikliku standardi sertifikaat,

Hügieeniline

Сайт создан web-nero.ru

Sait on loodud web-nero.ru