Nõus, kui tegemist on lae parandamisega – ja seda tehakse tavaliselt vähemalt kord aastas -, siis hakkavad rahalised ja tehnilised probleemid teile just sellest laest “kukkuma”. Üks valgendamine paneb teid vähemalt ruumist, kus remont tehakse, välja kolima. Samal ajal kannatavad mööbel, seinad ja teie tuju jätab soovida.
Lagede paigaldamine on suurepärane viis kõigi nende probleemide lahendamiseks. Lae paigaldamise protsess ise on juba üsna hästi läbi töötatud, lae paigaldamine ei ole seotud mustuse, tolmu, vajadusega katta põrand kilega ja eemaldada mööbel ruumist. Samuti ei ole vaja täiendavat ruumide ettevalmistust. Pinglagi ei sega ühegi valgusti, tuleohutussüsteemide, signalisatsiooni, ventilatsiooni ja elektrikommunikatsiooni paigaldamist. Pinglagi on tulekindel ehk ei põle. Väga kõrge temperatuuri korral pinglagi sulab, ilma et eralduks tervisele ohtlikke aineid. Lakke paigaldamine on hea viis remondiprobleemi ühe komponendi lahendamiseks – usaldusväärselt ja pikka aega.
Lagede paigaldamine algab reeglina sellest, et paigaldaja juhid tutvustavad kliendile saadaolevat pinglagede valikut. Juhtide arvukate ütluste kohaselt on pinglagede peamised ja ainsad probleemid just siin. Lõppude lõpuks on tavaliselt üsna raske valida – värvide ja mustrite mitmekesisuse tõttu, mida teile igas endast lugupidavas ettevõttes pakutakse. Seega valmistuge aegsasti ja juhi nõuanded aitavad teil lõpliku valiku teha. Seejärel teeb tehnoloog lagede korrektseks paigaldamiseks – tavaliselt tasuta – teie ruumide mõõtmise ja selle mõõtmise tulemuste põhjal valmistab tarnija ettevõte pinglae ise. Ainus range nõue siin on ruumi perimeetri väga täpne mõõtmine vastavalt kogu vajalike mõõtmete loendile (ümbermõõt, diagonaalid, segmendid jne). Noh, see pole kindlasti kliendi mure ja tehnoloogid teostavad tavaliselt selle protsessi, ilma milleta on lagede paigaldamine võimatu – kiiresti ja tõhusalt.
Nüüd oleme jõudnud artikli teema lähedale, nimelt sellele, kuidas lae paigaldamine siiski toimub. Siin pole midagi keerulist, kuid ilma teatud kogemusteta ei saa te hakkama. Niisiis, lagede paigaldamine on ligikaudu järgmine:
· 1. Esmalt kinnitatakse ruumi perimeetri seintele spetsiaalsed PVC-profiilid (baguetid).
· 2. Kohtades, kuhu tuleks paigaldada kohtvalgustuselemendid, paigaldatakse aluslaele nagid, millesse paigaldatakse lambid, mis seejärel viiakse pinglae tasemele.
3. Pärast seda soojendatakse ruumi õhk spetsiaalse varustuse (soojuspüstol) abil temperatuurini 50 – 60 C.
· 4. Seejärel täidetakse pärast temperatuuri tõusu profiilidesse spetsiaalne PVC-kile, mis on pinglae aluseks. Kuumutamisel omandab see kile täiendava elastsuse ja venib veidi.
· 5. Seejärel tasandatakse kile ja kui ruum jahtub, siis see venib ja muutub kõvemaks. Lae paigaldus on lõpetatud ja teie uus lagi on valmis!
Lae paigaldamise töö kiiruse tagab meie puhul asjaolu, et iga konkreetse ruumi vinüülleht on üks tükk, mis on välja lõigatud täpselt vastavalt selle mõõtmetele. Seega ei ületa lagede paigaldamine ja paigaldamise kestus kõige keerulisemal juhul mitu tundi. Lakke paigaldamine on protseduur, mida, nagu me juba mainisime, peavad kogu näilise lihtsuse juures läbi viima koolitatud ja kvalifitseeritud paigaldajad. Just sel juhul on lagede paigaldamine kiire ja laed ise kestavad kaua.
Сайт создан web-nero.ru
Sait on loodud web-nero.ru